Apmācības

Apmācības

28 maijs, 2024 2024-05-29 11:20

Skaistumkopšanas nozares izvēle?

Skaistumkopšana ir nozare, kas strauji attīstās, ieviešot arvien jaunas tehnoloģijas un tajā nepārtraukti tiek veikti pētījumi un inovācijas tehnoloģijās ārējo nepilnību kopšanai. Būt skaistam un koptam ir katra cilvēka vēlme un primārā nepieciešamība, kas būs mūžīga. Skaistumkopšanas pakalpojumi un speciālisti vienmēr būs pieprasīti un tehnoloģijām attīstoties iegūt un nostirpināt zināšanas vienmēr būs aktuāli. Lāzerepilāciju savā ķermeņa kopšanas rutīnā izvēlas ne tikai sievietes, bet arvien biežāk arī vīrieši – saprotot, ka kopta āriene ir ne tikai primārā higiēna,bet arī panākumu atslēga un absolūta labsajūta savā ķermenī. Vīriešu matiņi parasti ir tumšāki un raupjāki, tāpēc kungi lāzerepilācijas efektu var izjust pat ātrāk nekā dāmas.

Kāpēc izvēlēties lāzerepilāciju?

Mūsdienās ir zināms milzīgs skaits metožu, kuru mērķis ir novērst nevēlamo matiņu augšanu ,bet visefektīvākā un inovatīvākā no tām ir lāzera epilācija, kas turpina attīstīties.

Procedūras laikā lāzers izdala gaismas impulsu ar noteiktu viļņa garumu. Ādā esošie mata folikuli, kas satur melanīnu, šo gaismas impulsu absorbē un pārvērš siltumā. Šī sasilšanas reakcija, netraumējot citus audus, termiski iznīcina matiņa sakni un novērš turpmāku mata augšanu. Lāzera radītā enerģija iedarbojās tieši uz matiņiem, kas atrodas aktīvajā augšanas (anagēnajā) fāzē, samazinot to iespēju atkal atjaunoties.

Lāzerepilācijas efektivitāte

Efektīva ilgtermiņā atbrīvošanās no jau ieaugušiem matiņiem (it sevišķi bikini zonā) procedūra piemērota visām ķermeņa zonām lāzerepilāciju var veikt jebkurā gadalaikā PIEMĒROTA VISIEM MATU TIPIEM procedūta ir saudzīga pret ādu (pretēji citām matiņu noņemšanas metodēm)

Kāpēc izvēlēties apmācības pie mums?

Mūsu uzņēmumā strādā sertificēti speciālisti – ārstniecības personas ar ilgstošu darba pieredzi lāzerepilācijā, aparāttehnoloģijās, kā arī estētiskajā kosmetoloģijā. Ilgstoša darba pieredze apvienojumā ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām un lāzeriem nodrošinās Jums efektīvākos mācību rezultātus, kā arī pēc apmacībām saņemsi kvalifikācijas sertifikātu.

Apmācību process

APMĀCĪBAS 1:1
Apmācības notiks individuāl – 1:1 ar pieredzējušu jomas speciālistu.
Apmācību laikā tu apgūsi:
  • Lāzeru aparātu darbība, darbības principi, to darbības tehniskie aspektiem un fizioloģiskā iedarbība
  • Kontrindikācijas
  • Higiēna un dezinfekcija
  • Darba vietas organizēšana
  • Nepieciešamie materiāli un, kā tos izvēlēties
  • Uzņēmējdarbības pamati skaistumkopšanas jomā

Papildus saņemsi daudz noderīgu informāciju un ieteikumus – būtiskākās kļūdas ko nepieļaut procedūras laikā, ieteikumi sava biznesa/pakses uzsākšanai u.c Kā arī nodrošinām atgriezenisko saiti un atbalstu pēc kursa beigšanas.

Praktiskātiskā daļa

Jūs praktiski izpildīsiet procedūru dāžadām ķermeņa zonām uz modeles ,pēc iepriekš apgūtā protokola speciālista uzraudzība. Materiāli un modeles tiek nodrošinātas kursa laikā.
 
Sertifikāts

Pēc apmācībām Jums tiks izsniegts kvalifikācijas sertifikāts. Ar iegūtajām zināšanām Jūs būsiet spējīgi novērtēt lāzeru darbību, to fizikālo uzbūvi un iedarbību uz cilvēka ķermeni, kā arī patstāvīgi veikt lāzera epilācijas procedūras.

Elektroniskais

Pieraksts

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Бронирование

Онлайн

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Online

Booking

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.